DIJALEKTI – govorimo, pevamo, pamtimo – veče posvećeno bogatstvu našeg jezika i govora

Četvrtak, 21. maj u 20.00, Gradska galerija “Milan Tucović”

U organizaciji učenika Gimnazije „Sveti Sava“, hora i članova lingvističke sekcije, pozivamo vas na veče posvećeno bogatstvu našeg jezika i govora.

✨ Predstavićemo dijalekte:
🔹 zetsko-južnosandžački
🔹 prizrensko-timočki
🔹 kosovsko-resavski
🔹 šumadijsko-vojvođanski
🔹 istočnohercegovački